SMAJ28CA-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SMAJ28CA-TR |
Beschrijving | TVS DIODE 28VWM 59VC DO214AC |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 59V Klem 39A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SMAJ28CA-TR Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 39A (8/20µs) |
Fabr. | Vermogen - piek puls 400W |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Type Zener | Type montage Opbouwmontage |
Bidirectionele kanalen 1 | Verpakking / doos DO-214AC, SMA |
Spanning - sper doorslag (typ.) 28V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - doorslag (min.) 31,1V | Basisproductnummer |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 59V |