ST33HTPH2X32AHE4
Productnummer DigiKey
497-ST33HTPH2X32AHE4CT-ND - Cut Tape (CT)
497-ST33HTPH2X32AHE4DKR-ND - Digi-Reel®
497-ST33HTPH2X32AHE4TR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST33HTPH2X32AHE4
Beschrijving
ST33HTPH2X32AHE4
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ST33HTPH2X32AHE4 Modellen
Categorie
Interface
SPI
Fabrikant
STMicroelectronics
Aantal I/O's
2
Serie
Spanning - voeding
1,8V, 3,3V
Verpakking
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)