ST33KTPM2X32DKG9
Productnummer DigiKey
497-ST33KTPM2X32DKG9TR-ND - Tape & Reel (TR)
497-ST33KTPM2X32DKG9CT-ND - Cut Tape (CT)
497-ST33KTPM2X32DKG9DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST33KTPM2X32DKG9
Beschrijving
TPM 2.0 DEVICE FOR CONSUMER
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® SecurCore® SC300 - Trusted Platform Module (TPM) Microcontroller-IC 32-UFQFN blootliggende pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ST33KTPM2X32DKG9 Modellen
Categorie
Aantal I/O's
7
Fabrikant
STMicroelectronics
Spanning - voeding
1,8V, 3,3V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)