Afbeelding van ST33KTPM2I3WBZA9 is niet beschikbaar
ST33KTPM2I3WBZA9
Productnummer DigiKey
497-ST33KTPM2I3WBZA9CT-ND - Cut Tape (CT)
497-ST33KTPM2I3WBZA9DKR-ND - Digi-Reel®
497-ST33KTPM2I3WBZA9TR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST33KTPM2I3WBZA9
Beschrijving
OEM TPM CHIP_AU_DM
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® SecurCore® SC300 - Trusted Platform Module (TPM) Microcontroller-IC 32-UFQFN blootliggende pad
Categorie
Aantal I/O's
7
Fabrikant
STMicroelectronics
Spanning - voeding
1,8V, 3,3V
Verpakking
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)