STD10NM60N
Productnummer DigiKey
497-10021-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10021-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10021-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD10NM60N
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 10A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 10 A (Tc) 70W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD10NM60N Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
19 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
540 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
70W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
550mOhm @ 4A, 10V