STP10NK60ZFP
Productnummer DigiKey
497-5892-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP10NK60ZFP
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 10A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 10 A (Tc) 35W (Tc) Through-hole TO-220FP
EDA/CAD-modellen
STP10NK60ZFP Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
70 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1370 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
35W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
750mOhm @ 4,5A, 10V