STD20NF20
Productnummer DigiKey
497-5810-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5810-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5810-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD20NF20
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 18 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STD20NF20 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
39 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
940 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
110W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
125mOhm @ 10A, 10V