STEVAL-ISA142V1
Productnummer DigiKey
497-14887-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STEVAL-ISA142V1
Beschrijving
EVAL BOARD FOR L6564
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
L6564 - AC/DC, primaire zijde 1 geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
2,1A
Spanning - ingang
90 ~ 265 VAC
Topologie regelaar
Flyback
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
44kHz
Hoofddoel
AC/DC, primaire zijde
Uitgangen en type
1 geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
L6564
Vermogen - uitgang
50W
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
24V