STPS20H100CFP
Productnummer DigiKey
497-6745-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS20H100CFP
Beschrijving
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 100 V 10A Through-hole TO-220-3 volledig pakket
EDA/CAD-modellen
STPS20H100CFP Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
770 mV @ 10 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
4.5 µA @ 100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
10A