STGY40NC60VD
Productnummer DigiKey
497-6736-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGY40NC60VD
Beschrijving
IGBT 600V 80A MAX247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT 600 V 80 A 260 W Through-hole MAX247™
EDA/CAD-modellen
STGY40NC60VD Modellen
Categorie
Type ingang
Standard
Fabrikant
STMicroelectronics
Lading poort
214 nC
Serie
Td (aan/uit) bij 25°C
43ns/140ns
Verpakking
Buis
Testvoorwaarde
390V, 40A, 3,3Ohm, 15V
Status onderdeel
Verouderd
Inverse hersteltijd (trr)
44 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
80 A
Type montage
Through-hole
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,5V @ 15V, 40A
Verpakking / doos
TO-247-3
Vermogen - max.
260 W