STL40DN3LLH5
Productnummer DigiKey
497-11220-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11220-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11220-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL40DN3LLH5
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 30V 40A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 30V 40A 60W Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STL40DN3LLH5 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1,5V @ 250µA
Fabrikant
STMicroelectronics
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
4,5nC @ 4,5V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
475pF @ 25V
Digi-Reel®
Vermogen - max.
60W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Verpakking / doos
8-PowerVDFN
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
40A
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
18mOhm @ 5,5A, 10V