ECMF4-40A100N10
Productnummer DigiKey
497-ECMF4-40A100N10TR-ND - Tape & Reel (TR)
497-ECMF4-40A100N10CT-ND - Cut Tape (CT)
497-ECMF4-40A100N10DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECMF4-40A100N10
Beschrijving
CMC 100MA 4LN SMD ESD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 100mA DCR 3Ohm (nom.)
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
3Ohm (nom.)
Fabrikant
STMicroelectronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Functies
TVS-diode ESD-bescherming
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,087" L x 0,053" B (2,20mm x 1,35mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Aantal lijnen
4
Verpakking / doos
10-XFDFN
Nominale stroom (max.)
100mA