STN3N40K3
Productnummer DigiKey
497-11222-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11222-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11222-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STN3N40K3
Beschrijving
MOSFET N-CH 400V 1.8A SOT223
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 400 V 1,8 A (Tc) 3,3W (Ta) Opbouwmontage SOT-223
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STN3N40K3 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 50µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
11 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
165 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
3,3W (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
400 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,4Ohm @ 600mA, 10V