TPL0401B-10DCKR
Productnummer DigiKey
296-29677-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-29677-1-ND - Cut Tape (CT)
296-29677-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL0401B-10DCKR
Beschrijving
IC DIG POT 10K SC-70-6
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 10k Ohm 1 circuit 128 taps I2C Interface SC-70-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPL0401B-10DCKR Modellen
Categorie
Type geheugen
Vluchtig
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - voeding
2,7V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerantie
±20%
Status onderdeel
Actief
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
22ppm/°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Opbouwmontage
Taper
Lineair
Apparaatpakket leverancier
SC-70-6
Configuratie
Potentiometer
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C