STP100N10F7
Productnummer DigiKey
497-13550-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP100N10F7
Beschrijving
MOSFET N CH 100V 80A TO-220
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 80 A (Tc) 150W (Tc) Through-hole TO-220
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STP100N10F7 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
61 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4369 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
8mOhm @ 40A, 10V