IXTP50N20P is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 2.339
Gegevensblad
Infineon Technologies
Op voorraad: 670
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanaal 200 V 50 A (Tc) 360W (Tc) Through-hole TO-220-3
IXTP50N20P
Productnummer DigiKey
IXTP50N20P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTP50N20P
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 50A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
70 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2720 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
360W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
60mOhm @ 50A, 10V