IXFP34N65X3
Productnummer DigiKey
238-IXFP34N65X3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFP34N65X3
Beschrijving
MOSFET 34A 650V X3 TO220
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 34 A (Tc) 446W (Tc) Through-hole TO-220-3 (IXFP)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,2V @ 2,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2025 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
446W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3 (IXFP)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100mOhm @ 17A, 10V