FCP190N65S3R0
Productnummer DigiKey
488-FCP190N65S3R0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCP190N65S3R0
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 17A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 17 A (Tc) 144W (Tc) Through-hole TO-220-3
EDA/CAD-modellen
FCP190N65S3R0 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 1,7mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
33 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1350 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
144W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
190mOhm @ 8,5A, 10V