FDP39N20 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 2.103
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 3.101
Gegevensblad
Similar
IXYS
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanaal 200 V 39 A (Tc) 251W (Tc) Through-hole TO-220-3
FDP39N20
Productnummer DigiKey
FDP39N20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDP39N20
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 39A TO220-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
49 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2130 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
251W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
66mOhm @ 19,5A, 10V