STP11NM60
Productnummer DigiKey
497-2773-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP11NM60
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 11A TO220AB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 11 A (Tc) 160W (Tc) Through-hole TO-220
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STP11NM60 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1000 pF @ 25 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogensdissipatie (max.)
160W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
450mOhm @ 5,5A, 10V