STP310N10F7
Productnummer DigiKey
497-13233-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP310N10F7
Beschrijving
MOSFET N CH 100V 180A TO-220
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 180 A (Tc) 315W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP310N10F7 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12800 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
315W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,7mOhm @ 60A, 10V