STP315N10F7
Productnummer DigiKey
497-14717-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP315N10F7
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 180A TO220
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 180 A (Tc) 315W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP315N10F7 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12800 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
315W (Tc)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,7mOhm @ 60A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA