STPS10150CFP
Productnummer DigiKey
497-7539-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS10150CFP
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 150 V 5A Through-hole TO-220-3 volledig pakket
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STPS10150CFP Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
920 mV @ 5 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 150 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
5A