STPSC10H12G-TR
Productnummer DigiKey
497-17314-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17314-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17314-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10H12G-TR
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 10A Opbouwmontage D2PAK
EDA/CAD-modellen
STPSC10H12G-TR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
60 µA @ 1200 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
725pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 10 A