STS4DNF60L
Productnummer DigiKey
497-3226-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3226-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3226-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STS4DNF60L
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 60V 4A 2W Opbouwmontage 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
STS4DNF60L Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
55mOhm @ 2A, 10V
Fabrikant
STMicroelectronics
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
15nC @ 4,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1030pF @ 25V
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
2W
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Type montage
Opbouwmontage
FET-kenmerk
Logic level-poort
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
4A