PS1608GT2-R50-T1
Productnummer DigiKey
408-2049-2-ND - Tape & Reel (TR)
408-2049-1-ND - Cut Tape (CT)
408-2049-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PS1608GT2-R50-T1
Beschrijving
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-vermogenverdelers/splitters 0 Hz ~ 20 GHz 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PS1608GT2-R50-T1 Modellen
Categorie
Invoegingsverlies
6dB
Fabrikant
Susumu
Frequentie
0 Hz ~ 20 GHz
Serie
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)