35HDLBAUS
35HDLBAUS
35HDLBAUS
Productnummer DigiKey
SC1485-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35HDLBAUS
Beschrijving
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekker Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeero(o)g(en)
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C
Serie
Spanning - nominaal
250 VAC, 140 VDC
Nominale stroom (A)
4 A
Lengte/diepte mating
0,560" (14,20mm)
Materiaal behuizing
Koperlegering
Kleur behuizing
Goud, zwart
Werkelijke diameter
0,139" (3,53mm)
Materiaal behuizing
Koperlegering
Materiaal contact
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Kabelopening
0,175" (4,44mm)