35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS
Productnummer DigiKey
SC1451-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35HDBAUS
Beschrijving
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekker Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 66°C
Verpakking
Bulk
Spanning - nominaal
250 VAC, 140 VDC
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
4 A
Type aansluiting
Telefoonstekker
Lengte/diepte mating
0,560" (14,20mm)
Geslacht
Mannetje
Materiaal contact - beplating
Goud
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Materiaal behuizing
Messing
Door industrie erkende diameter mating
Kleur behuizing
Goud, zwart
Werkelijke diameter
0,138" (3,50mm)
Inclusief
3 st. - 1 connector, 1 handgreep, 1 isolatorbuis
Aantal posities/contacten
3 geleiders, 3 contacten
Materiaal behuizing
Messing
Interne schakelaar(s)
Bevat geen schakelaar
Materiaal contact
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Kabelopening
0,175" (4,44mm)