35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
Productnummer DigiKey
SC1463-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC4BVN4
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
EDA/CAD-modellen
35RAPC4BVN4 Modellen
Categorie
Interne schakelaar(s)
Twee schakelaars
Materiaal behuizing
Messing
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal contact
Koperlegering
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)