35HDNAUS
35HDNAUS
35HDNAUS
Productnummer DigiKey
SC2773-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35HDNAUS
Beschrijving
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekker Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Spanning - nominaal
250 VAC, 140 VDC
Nominale stroom (A)
4 A
Lengte/diepte mating
0,560" (14,20mm)
Materiaal behuizing
Messing
Kleur behuizing
Zilver
Werkelijke diameter
0,138" (3,50mm)
Materiaal behuizing
Messing
Materiaal contact
Interne schakelaar(s)
Bevat geen schakelaar
Kabelopening
0,175" (4,44mm)