35HDSAU15
Productnummer DigiKey
SC3826-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35HDSAU15
Beschrijving
3.5MM SLD STEREO PLUG .15 GOLD,
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekker Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeero(o)g(en)
Fabr.
Functies
Afgedicht, trekontlasting
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C
Spanning - nominaal
250 VAC, 140 VDC
Nominale stroom (A)
4 A
Lengte/diepte mating
0,560" (14,20mm)
Materiaal behuizing
Koperlegering
Door industrie erkende diameter mating
Kleur behuizing
Goud, zwart
Werkelijke diameter
0,140" (3,56mm)
Inclusief
4 st. - 1 connector, 1 handgreep, 1 isolatorbuis, 1 O-ring
Materiaal behuizing
Koperlegering
Interne schakelaar(s)
Bevat geen schakelaar
Materiaal contact
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Kabelopening
0,150" ~ 0,175" (3,81mm ~ 4,45mm)