35RAPC2AV
35RAPC2AV
35RAPC2AV
Productnummer DigiKey
SC1457-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC2AV
Beschrijving
CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Mono Connector Soldeero(o)g(en)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
35RAPC2AV Modellen
Categorie
Interne schakelaar(s)
Enkele schakelaar
Fabr.
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Serie
Aansluiting
Soldeero(o)g(en)
Verpakking
Bulk
Afscherming
Niet afgeschermd
Status onderdeel
Actief
Functies
Schroefdraadborging
Type aansluiting
Telefoonstekkerbus
Materiaal contact - beplating
Zilver
Geslacht
Vrouwtje
Materiaal behuizing
Messing
Signaallijnen
Mono
Kleur behuizing
Zilver, zwart
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)