35HDRANN
35HDRANN
35HDRANN
Productnummer DigiKey
SC1454-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35HDRANN
Beschrijving
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekker Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
Spanning - nominaal
250 VAC, 140 VDC
Nominale stroom (A)
4 A
Lengte/diepte mating
0,510" (13,00mm)
Materiaal contact - beplating
Nikkel
Materiaal behuizing
Messing
Kleur behuizing
Zilver
Werkelijke diameter
0,138" (3,50mm)
Materiaal behuizing
Messing
Materiaal contact
Interne schakelaar(s)
Bevat geen schakelaar
Kabelopening
0,290" (7,37mm)