35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
Productnummer DigiKey
SC1465-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC2BH3
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
EDA/CAD-modellen
35RAPC2BH3 Modellen
Type montage
Paneelmontage, doorgaand gat, rechte hoek
Fabr.
Aansluiting
Soldeersel
Bulk
Functies
Bevestigingsmaterialen voor montage, schroefdraadborging
Materiaal behuizing
Messing
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Inclusief
3 st. - 1 connector, 1 moer, 1 sluitring
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)