EH35MMMSC
Productnummer DigiKey
SC2725-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EH35MMMSC
Beschrijving
CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Mono Connector Soldeerhuls
Type montage
Paneelmontage
Fabr.
Aansluiting
Soldeerhuls
Serie
Afscherming
Niet afgeschermd
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact - beplating
Zilver
Type aansluiting
Telefoonstekkerbus
Materiaal behuizing
Zinklegering
Geslacht
Vrouwtje
Kleur behuizing
Zilver
Signaallijnen
Mono
Inclusief
3 st. - 1 connector, 1 behuizing, 1 moer
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal behuizing
Thermoplastic
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)
Materiaal contact
Koperlegering
Aantal posities/contacten
2 geleiders, 2 contacten
Grootte paneelopening
0,945" (24,00mm)