EH35MMSSCB
EH35MMSSCB
EH35MMSSCB
Productnummer DigiKey
SC2703-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EH35MMSSCB
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeerhuls
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Kleur behuizing
Zilver, zwart
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)
Aantal posities/contacten
3 geleiders, 3 contacten
Grootte paneelopening
0,945" (24,00mm)