CC10-0503SF-E
Productnummer DigiKey
445-2430-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC10-0503SF-E
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 2,5A 4,5V - 9V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CC10-0503SF-E Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Fabr.
Vermogen (watt)
10 W
Serie
Spanning - isolatie
500 V
Verpakking
Tray
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
7-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
1,40" L x 0,89" B x 0,33" H (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Spanning - ingang (max.)
9V