NFM21PC105B1A3D
Productnummer DigiKey
490-6980-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6980-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6980-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM21PC105B1A3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Doorvoercondensators 10V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM21PC105B1A3D Modellen
Categorie
Stroom
4 A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
1 µF
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
10V