NFM21PC225B0J3D
Productnummer DigiKey
490-6982-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6982-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6982-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM21PC225B0J3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0805
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF Doorvoercondensators 6,3V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM21PC225B0J3D Modellen
Categorie
Stroom
4 A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
2.2 µF
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
6,3V