DPP240-48-1
Productnummer DigiKey
285-DPP240-48-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPP240-48-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 5A
EDA/CAD-modellen
DPP240-48-1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 71°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,57" L x 3,27" B x 4,92" H (116,0mm x 83,0mm x 125,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
5A