DPP240-24-1
Productnummer DigiKey
285-DPP240-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPP240-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DPP240-24-1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
89%
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 71°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,57" L x 3,27" B x 4,92" H (116,0mm x 83,0mm x 125,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A