DRB240241
DRB240241
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-24-1
Productnummer DigiKey
285-DRB240-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB240-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
93%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4.92" L x 1.61" W x 4.88" H (125.0mm x 41.0mm x 124.0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus, EAC
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A