DRB120241
DRB120241
TDK-Lambda DRB Series
DRB120-24-1
Productnummer DigiKey
285-DRB120-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB120-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
93%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
Grootte / afmetingen
4.92" L x 1.38" W x 4.88" H (125.0mm x 35.0mm x 124.0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus, EAC
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
5A