ACM1211-701-2PL-TL01
Productnummer DigiKey
445-2212-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2212-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2212-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM1211-701-2PL-TL01
Beschrijving
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACM1211-701-2PL-TL01 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
8A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
6mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,433" B (12,00mm x 11,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,236" (6,00mm)
Impedantie bij frequentie
700 Ohms @ 100 MHz