ACM12V-351-2PL-TL00
Productnummer DigiKey
445-ACM12V-351-2PL-TL00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-ACM12V-351-2PL-TL00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-ACM12V-351-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM12V-351-2PL-TL00
Beschrijving
CMC 10A 2LN 350 OHM SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 350 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 2,9mOhm
EDA/CAD-modellen
ACM12V-351-2PL-TL00 Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2,9mOhm
Nominale spanning - DC
80V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,433" B (12,00mm x 11,00mm)
Hoogte (max.)
0,236" (6,00mm)
Impedantie bij frequentie
350 Ohms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
10A