ACM2012-201-2P-T002
Productnummer DigiKey
445-2209-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2209-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2209-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM2012-201-2P-T002
Beschrijving
CMC 350MA 2LN 200 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 200 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 250mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACM2012-201-2P-T002 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
350mA
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
250mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,051" (1,30mm)
Impedantie bij frequentie
200 Ohms @ 100 MHz