ACM2012-900-2P-T001
Productnummer DigiKey
445-15969-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-15969-1-ND - Cut Tape (CT)
445-15969-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM2012-900-2P-T001
Beschrijving
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 190mOhm
EDA/CAD-modellen
ACM2012-900-2P-T001 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
400mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
190mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Hoogte (max.)
0,051" (1,30mm)
Impedantie bij frequentie
90 Ohms @ 100 MHz