ACM90V-701-2PL-TL00
Productnummer DigiKey
445-4082-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4082-1-ND - Cut Tape (CT)
445-4082-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM90V-701-2PL-TL00
Beschrijving
CMC 8A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
EDA/CAD-modellen
ACM90V-701-2PL-TL00 Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
10mOhm
Nominale spanning - DC
80V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Grootte / afmetingen
0,354" L x 0,276" B (9,00mm x 7,00mm)
Impedantie bij frequentie
700 Ohms @ 100 MHz
Hoogte (max.)
0,177" (4,50mm)
Nominale stroom (max.)
8A