ACT1210D-131-2P-TL00
Productnummer DigiKey
445-ACT1210D-131-2P-TL00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-ACT1210D-131-2P-TL00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-ACT1210D-131-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACT1210D-131-2P-TL00
Beschrijving
CMC 130UH 115MA 2LN 6.7KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
130 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 6.7 kOhms @ 10 MHz 115mA DCR 3,5Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACT1210D-131-2P-TL00 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
115mA
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
3,5Ohm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Klasse
AEC-Q200
Type filter
Signaallijn
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
2
Grootte / afmetingen
0,154" L x 0,098" B (3,90mm x 2,50mm)
Impedantie bij frequentie
6.7 kOhms @ 10 MHz
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Inductie bij frequentie
130 µH @ 100 kHz