B57237S0100M000
Productnummer DigiKey
495-2097-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B57237S0100M000
Beschrijving
ICL 10 OHM 20% 3.7A 15MM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 10 Ohms ±20% 3.7 A 0,591" (15,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B57237S0100M000 Modellen
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
TDK
Stroom - max. stabiele toestand
3.7 A
Serie
Diameter
0,591" (15,00mm)
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
UL
R bij 25 °C
10 Ohms